Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Wycieczka - Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i Turcja
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wycieczka - Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i Turcja

Wycieczka - Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i Turcja 2 lata, 6 mies. temu #12467

• irish
  • Junior
  • 
Witam
Parę dni temu wróciłem z wycieczki jak w temacie. Trwała 4,5 miesiąca i miała 9,5 tys.km. Jeśli by ktoś planował wypad w tamten rejon, być może mógłbym co nieco doradzić :)
Za tę wiadomość podziękował(a): delta, marzarz, rowerzysta4, mirbak51

Odp: Wycieczka - Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i Turcja 2 lata, 6 mies. temu #12468

• delta
  • Ekspert
Witam super wycieczka czy kolega cos z z zdjęc pokaże bo napewno na takiej wyprawie napstrykał duzo.
Za tę wiadomość podziękował(a): marzarz, mirbak51

Odp: Wycieczka - Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i Turcja 2 lata, 6 mies. temu #12471

• Jurand
  • Senior
Delta ma rację. Człowiek jest ciekawy co ktoś z nas mógł zobaczyć i przeżyć, a potem podzielić się z innymi.
Za tę wiadomość podziękował(a): mirbak51

Odp: Wycieczka - Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i Turcja 1 rok, 7 mies. temu #12930

• irish
  • Junior
Zajrzyjcie tu: hobo.republika.pl
Za tę wiadomość podziękował(a): delta, marzarz, Tomek1965, honoratka, mirbak51, Endru 62

Odp: Wycieczka - Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i Turcja 1 rok, 6 mies. temu #12938

• Marek50
  • Początkujący
SUPER WYCIECZKA- TYLKO POZAZDROŚCIĆ, ŻE W TAKIM WIEKU MOŻNA TYLE POKONAĆ ROWEREM.JA BYŁEM Z Z CZTERY RAZY W CZĘSTOCHOWIE-ODLEGŁOŚĆ 60KM.A W PRZYSZŁYM ROKU PLANUJE JAZDĘ DO ZAKOPANEGO OKOŁO 300KM. MOŻE UDA MI SIĘ TO ZREALIZOWAĆ.POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 6 mies. temu przez Marek50. Powód: mała treść

Odp: Wycieczka - Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i Turcja 1 rok, 6 mies. temu #12948

Tacy właśnie ludzie jak kolega Irish są inspiracją do dalekich podrózy niezależnie od wieku.Podziwiam.

Odp: Wycieczka - Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i Turcja 1 rok, 6 mies. temu #12949

Jakiś czas temu ktoś z tego forum nakrzyczał na mnie,że piszę wielkimi literami tekst.Mi to nie przeszkadza,ale uważaj na tego typka bo nerwowy.Pozdrawiam.

Odp: Wycieczka - Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i Turcja 1 rok, 5 mies. temu #12964

Witaj..IRIS :))
Może napiszesz coś o tym.
Jak przygotowałeś się do tego wyjazdu,sprzęt,kasa/ceny na miejscu,tereny jakie zaliczyłeś,jak dojechałeś.Może jakaś mapa z trasy.
Zapisałem się na listę do grupy na Gruzję na 2015 rok.Nie wiem czy się załapię.Rozważam w razie czego wyjazd z kimś innym.Lub sam to zaplanuję.Potrzebuje wtedy jakichś wskazówek.Wiem net/googl.
Uważam jednak iż "żródło" jest lepsze.

...czekam na wskazówki :))
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.37 sekundy
کارت تخفیف تخفیف گروهی قهوه نسکافه فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی

Friends Online

Używamy plików cookie do poprawy komfortu korzystania z tej witryny przez użytkowników. Ograniczenie stosowania plików cookies może wpłynąć na poprawność działania niektórych funkcjonalności dostępnych w serwisie NaRowerze.info. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information